tmfotball.no

 Gruppeoppsett og regelverk finner dere i linkene nederst i saken.

 

Søndag 20. januar
# Klokke Bane Klasse Gruppe Hjemmelag Bortelag Resultat
85 10:00 1 G14 A Skavøypoll Stryn1 2-6
86 2 G14 A Eid2 Hødd3 4-5 
87 3 G14 B Stryn2 Hødd1 0-10 
88 10:18 1 G14 B TMFK2 Florø 4-0 
89 2 G14 C TMFK1 Svelgen 3-3 
90 3 J14 A Stryn1 Blindheim 0-4 
91 10:36 1 G14 C Eid1 Hødd2 2-3 
92 2 J14 A TMFK1 Loen/Vikane2 4-1 
93 3 J14 B TMFK2 Loen/Vikane1 1-2 
94 10:54 1 J14 B Hafslo Stryn2 2-0
95 2 G14 A Skavøypoll Blindheim1 0-2 
96 3 G14 A Stryn1 Eid2 5-0 
97 11:12 1 G14 B TMFK2 Blindheim2 3-3 
98 2 G14 B Florø Stryn2 4-0 
99 3 G14 C TMFK1 Gaular 5-2 
100 11:30 1 G14 C Svelgen Eid1 3-1 
101 2 J14 A Stryn1 Loen/Vikane2 7-0 
102 3 J14 A Blindheim TMFK1 4-1 
103 11:48 1 J14 B Hafslo Loen/Vikane1 5-0 
104 2 J14 B Stryn2 TMFK2 4-1 
105 3 G14 A Hødd3 Blindheim1 5-1 
106 12:06 1 G14 A Skavøypoll Eid2 1-7 
107 2 G14 B TMFK2 Stryn2 5-0 
108 3 G14 B Hødd1 Blindheim2 10-0 
109 12:24 1 G14 C TMFK1 Eid1 6-3 
110 2 G14 C Hødd2 Gaular 1-2 
111 3 J14 A TMFK1 Stryn1 1-9 
112 12:42 1 J14 A Blindheim Loen/Vikane2 6-2 
113 2 J14 B TMFK2 Hafslo 0-5 
114 3 J14 B Stryn2 Loen/Vikane1 1-3 
115 13:00 1 G14 A Stryn1 Hødd3 9-2
116 2 G14 A Blindheim1 Eid2 0-5
117 3 G14 B Florø Hødd1 0-9
118 13:18 1 G14 B Blindheim2 Stryn2 6-0 
119 2 G14 C Svelgen Hødd2 5-4 
120 3 G14 C Gaular Eid1 6-3 
121 13:36 1 J14 A-semi Blindheim Loen/Vikane1 5-3 
122 2 J14 C-finale Loen/Vikane2 TMFK2 6-1 
123 3 J14 A-semi Hafslo Stryn1 5-4 
124 13:54 1 J14 B-finale TMFK1 Stryn2          3-1  
125 2 G14 A Skavøypoll Hødd3          0-5  
126 3 G14 A Blindheim1 Stryn1          1-6  
127 14:12 1 J14 A-finale Blindheim      Hafslo          1-2  
128 2 G14 B TMFK2 Hødd1          4-8  
129 3 G14 B Blindheim2 Florø            7-2  
  14:30 2 Premieutdeling - Jenter 14
130 14:40 1 G14 C TMFK1 Hødd2          0-6  
131 2 G14 C Gaular Svelgen        3-5  
132 3 G16/17 C TMFK1 Jotun            3-1  
133 14:58 1 G16/17 A TMFK2 Selje             1-1  
134 2 G16/17 A Florø2 Hødd1          5-4     
135 3 G16/17 B Eid Skavøypoll   5-3  
136 15:16 1 G14 C-semi Hødd2 Florø            4-1  
137 2 G14 C-semi Gaular Blindheim1   5-0  
138 3 G16/17 C Jotun Florø3          0-1  
139 15:34 1 G14 B-semi TMFK2 Eid2             5-2  
140 2 G14 B-semi TMFK1 Blindheim2  2-4  
141 3 G16/17 B Hødd2 Florø1          4-4  
142 15:52 1 G14 A-semi Svelgen Hødd3          4-2  
143 2 G14 A-semi Stryn1 Hødd1          3-5  
144 3 G16/17 C TMFK1 Florø3          2-1  
145 16:10 1 G16/17 A Florø2 TMFK2        4-3  
146 2 G16/17 A Hødd1 Selje            8-2  
147 3 G14 C-finale Hødd2 Gaular         2-3  
148 16:28 1 G14 A-finale Svelgen Hødd1         2-3  
149 2 G16/17 C Jotun TMFK1        5-0  
150 3 G14 B-finale  TMFK2 Blindheim2  2-3  
  16:46 2 Premieutdeling - Gutter 14
151 16:56 1 J15/16/17 A Selje TMFK  1-3
152 2 J15/16/17 A Svelgen Tambarskjelvar1  1-2
153 3 G16/17 B Florø1 Eid  3-0
154 17:14 1 G16/17 C Florø3 Jotun  3-0
155 2 G16/17 B Hødd2 Skavøypoll  7-1
156 3 G16/17 A Hødd1 TMFK2 8-0 
157 17:32 1 G16/17 A Selje Florø2 0-9 
158 2 J15/16/17 A Selje Gaular1 2-3 
159 3 J15/16/17 A TMFK Svelgen 0-5 
160 17:50 1 J15/16/17 B Sandane Eid 0-0 
161 2 J15/16/17 B Tambarskjelvar2 Gaular2  4-0
162 3 G16/17 C Florø3 TMFK1  3-1
163 18:08 1 G16/17 B Eid Hødd2 2-6 
164 2 G16/17 B Skavøypoll Florø1 1-7 
165 3 J15/16/17 A Tambarskjelvar1 Gaular1 2-3
166 18:26 1 J15/16/17 A Selje Svelgen 2-3
167 2 J15/16/17 B Sandane Gaular2 3-1 
168 3 J15/16/17 B Eid Tambarskjelvar2 5-0 
169 18:44 1 G16/17 C-serie TMFK2 Skavøypoll 2-2 
170 2 G16/17 B-semi Hødd1 Jotun 5-0 
171 3 G16/17 B-semi TMFK1 Eid 0-6 
172 19:02 1 J15/16/17 A TMFK Tambarskjelvar1  2-4
173 2 J15/16/17 A Gaular1 Svelgen 3-2 
174 3 J15/16/17 B Tambarskjelvar2 Sandane 3-0 
175 19:20 1 G16/17 A-semi Florø3 Florø1 2-6 
176 2 G16/17 C-serie Skavøypoll Selje 5-1 
177 3 G16/17 A-semi Hødd2 Florø2 1-3 
178 19:38 1 J15/16/17 B Gaular2 Eid 1-3
179 2 J15/16/17 A Selje Tambarskjelvar1  3-7
180 3 G16/17 B-finale Hødd1 Eid  3-1
181 19:56 1 G16/17 A-finale Florø1 Florø2 6-3 
182 2 G16/17 C-serie TMFK2 Selje  1-2
183 3 J15/16/17 A Gaular1 TMFK  2-1
  20:14 2 Premieutdeling - Gutter 16/17
184 20:24 1 J15/16/17 A-semi Gaular Tambarskjelvar    3-2
  2          
185 3 J15/16/17 A-semi Eid Tambarskjelvar 1-3 
186 20:42 1 J15/16/17 B-finale Svelgen Sandane  0-5
             
187 3 J15/16/17 C-finale TMFK Gaular2  0-1
188   1 J15/16/17 A-finale Gaular 1 Tambarskjelvar1  3-2
  21:18 2 Premieutdeling - Jenter 15/16/17

  

Lørdag 19. januar
# Klokke Bane Klasse Gruppe Hjemmelag Bortelag Resultat
1 11:00 1 G13 A TMFK1 Stadlandet  5-1
2 2 G13 A Åheim Eid1  2-14 
3 3 G13 B Selje Eid3 3-0 
4 11:18 1 G13 B Stryn1 Førde2 3-2 
5 2 G13 C TMFK2 Eid2 9-1 
6 3 G13 C Stryn3 Jølster 2-2 
7 11:36 1 G13 A TMFK1 Stryn2  10-3
8 2 G13 A Stadlandet Åheim  6-1
9 3 G13 B Selje Blindheim  2-2
10 11:54 1 G13 B Eid3 Stryn1  1-3
11 2 G13 C TMFK2 Førde1  3-5
12 3 G13 C Eid2 Stryn3  4-5
13 12:12 1 G13 A TMFK1 Åheim  6-4
14 2 G13 A Eid1 Stryn2  9-0
15 3 G13 B Førde2 Blindheim  2-4
16 12:30 1 G13 B Selje Stryn1  2-1
17 2 G13 C TMFK2 Stryn3  6-2
18 3 G13 C Jølster Førde1  3-6
19 12:48 1 G13 A Stadlandet Eid1  4-2
20 2 G13 A Stryn2 Åheim  10-2
21 3 G13 B Eid3 Førde2 3-7 
22 13:06 1 G13 B Blindheim Stryn1  6-1
23 2 G13 C Eid2 Jølster 1-5 
24 3 G13 C Førde1 Stryn3 11-1 
25 13:24 1 G13 A TMFK1 Eid1  5-2
26 2 G13 A Stryn2 Stadlandet 1-5 
27 3 G13 B Selje Førde2 3-8 
28 13:42 1 G13 B Blindheim Eid3 5-0 
29 2 G13 C TMFK2 Jølster 10-3 
30 3 G13 C Førde1 Eid2 12-1 
31 14:00 1 J13 A Hafslo Volda2  3-0
  2          
32 3 J13 B Skavøypoll2 Heia 0-3 
33 14:18 1 G13 C-semi Jølster Stryn2 5-2 
34 2 J13 B Volda1 Florø 4-0 
35 3 G13 C-semi Stryn1 Stryn3 1-3 
36 14:36 1 G13 B-semi Stadlandet Førde2 4-1 
37 2 J13 A Skavøypoll1 Åheim 0-1 
38 3 G13 B-semi Selje Eid1 1-6 
39 14:54 1 G13 A-semi Blindheim TMFK2  3-4
40 2 G13 C-finale Jølster Stryn3 2-5 
41 3 G13 A-semi Førde1 TMFK1 9-1 
42 15:12 1 G13 B-finale Stadlandet Eid1 3-0 
43 2 J13 A Volda2 Blindheim1 1-4 
44 3 J13 B Heia Volda1 1-2 
45 15:30 1 G13 A-finale TMFK2 Førde1  2-7
46 2 J13 B Florø Blindheim2 0-9 
47 3 J13 A Åheim Hafslo 1-6 
  15:48 2 Premieutdeling - Gutter 13
48 15:58 1 G15 A TMFK1 TMFK2 0-1 
49 2 G15 A Hødd Blindheim 3-1 
50 3 G15 A Florø1 Florø2 2-1 
51 16:16 1 J13 A Skavøypoll1 Volda2 1-2 
52 2 J13 A Hafslo Blindheim1 3-2 
53 3 J13 B Skavøypoll2 Florø 5-1 
54 16:34 1 G15 A TMFK1 Florø1  4-2
55 2 J13 B Volda1 Blindheim2 2-3 
56 3 G15 A TMFK2 Hødd 1-5 
57 16:52 1 G15 A Blindheim Florø2  2-3
58 2 J13 A Hafslo Skavøypoll1 7-0 
59 3 J13 A Blindheim1 Åheim 8-0 
60 17:10 1 J13 B Volda1 Skavøypoll2  1-1
61 2 J13 B Blindheim2 Heia 3-1 
62 3 G15 A Hødd Florø1 11-2 
63 17:28 1 G15 A TMFK1 Florø2  2-6
64 2 J13 A Åheim Volda2 1-3 
65 3 G15 A TMFK2 Blindheim 0-6 
66 17:46 1 J13 A Blindheim1 Skavøypoll1  3-1
67 2 J13 B Heia Florø 4-1 
68 3 J13 B Blindheim2 Skavøypoll2 3-1 
69 18:04 1 G15 A TMFK1 Hødd  2-7
70 2 G15 A TMFK2 Florø2 1-3 
71 3 G15 A Blindheim Florø1 4-1 
72 18:22 1 J13 B-semi Volda2 Skavøypoll2  2-0
73 2 J13 B-semi Heia Åheim 8-0 
74 3 J13 C-finale Skavøypoll1 Florø 4-3 
75 18:40 1 J13 A-semi Hafslo Volda1 7-0
  2          
76 3 J13 A-semi Blindheim2 Blindheim1 1-5 
77 18:58 1 G15 A TMFK1 Blindheim  2-1
78 2 G15 A TMFK2 Florø1 2-1 
79 3 G15 A Hødd Florø2 5-2 
80 19:16 1 J13 A-finale Hafslo Blindheim1  4-1
  2          
81 3 J13 B-finale Volda2 Heia 4-3 e.str. 
  19:34 2 Premieutdeling - Jenter 13
82 19:44 1 G15 A-finale Hødd Florø2 7-1 
83 2 G15 C-finale TMFK2 Florø1 3-2 
84 3 G15 B-finale Blindheim TMFK1 5-1 
  20:02 2 Premieutdeling - Gutter 15
Vedlegg:
Last ned denne filen (Gruppeoppsett.pdf)Gruppeoppsett.pdf[ ]245 kB
Last ned denne filen (Regelverk.pdf)Regelverk.pdf[ ]449 kB