tmfotball.no

3Barnefotballhelgen av Sparebanken Vest Cup 2018 starter lørdag. Få resultatene fra dagens kamper fortløpende her.

 

 

       
Lørdag 27. januar      
# Kampstart Bane Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat      
1 10:00 1 G12 TMFK blå Stryn  6-1      
2 3 G12 Eid gul Stadlandet  1-6      
3 10:18 1 G12 Eid svart Jølster grønn  3-5      
4 2 G12 Jølster svart Eid rød  4-1      
5 3 J11\12 TMFK blå Åheim 0-2       
6 10:36 1 J11\12 Skavøypoll rød TMFK hvit  3-0      
7 2 J11\12 TMFK rød Selje  0-5      
8 3 G12 Stryn  TMFK hvit  1-10      
9 10:54 1 J11\12 Skavøypoll svart TMFK blå  4-1      
10 2 G12 TMFK blå Eid gul  9-2      
11 3 G12 Eid svart Stadlandet  5-4      
12 11:12 1 G12 Jølster svart TMFK hvit  1-3      
13 2 G12 Jølster grønn Eid rød  9-4      
14 3 J11\12 Åheim TMFK gul  3-0      
15 11:30 1 J11\12 Florø  TMFK hvit  1-3      
16 3 J11\12 Skavøypoll rød Selje  1-1      
17 11:48 1 G12 TMFK blå Jølster svart  3-2      
18 2 J11\12 Skavøypoll svart TMFK rød  2-0      
19 3 G12 Stryn  Eid svart  3-2      
20 12:06 1 J11\12 Florø  TMFK gul  2-1      
21 2 G12 TMFK hvit Eid gul  10-1      
22 3 G12 Stadlandet Jølster grønn  4-1      
23 12:24 1 G12 Eid rød TMFK blå  1-3      
24 3 J11\12 TMFK blå Selje  2-3      
25 12:42 1 J11\12 TMFK rød Skavøypoll rød  1-4      
26 2 J11\12 TMFK gul Skvøypoll svart  1-2      
27 3 J11\12 Åheim Florø  4-1      
  13:00 Premieutdeling   G12 og J11\12      
28 13:18 1 G12 Stryn  Stadlandet  3-4      
29 2 J11\12 TMFK hvit TMFK rød  4-2      
30 3 G12 Eid gul Jølster grønn  1-5      
31 13:36 1 G12 Eid rød TMFK hvit  0-9      
32 2 G12 Jølster svart Eid svart  6-2      
33 3 J11\12 TMFK blå Florø  3-1       
34 13:54 1 J11\12 TMFK hvit Selje  1-4      
35 3 J11\12 Skavøypoll rød TMFK gul  8-0      
36 14:12 1 J11\12 Skavøypoll svart Åheim  3-1      
37 2 G11 Florø blå TMFK blå  2-9      
38 3 G11 Florø hvit TMFK hvit  8-2      
39 14:30 1 G11 Florø rød Stryn svart  2-5      
40 2 G11 Florø svart Askvoll/Holmedal  3-1      
41 3 G11 Florø brun Stryn rød  6-5      
42 14:48 1 G11 Stryn hvit Skavøypoll  6-2      
43 2 G10 Sogndal svart Jølster  6-0      
44 3 G11 Heia Stadlandet  1-3      
45 15:06 1 G10 Stryn hvit Skavøypoll  3-5      
46 2 G10 Florø Sogndal hvit  2-4      
47 3 G10 TMFK Stryn rød  3-4      
48 15:24 1 G11 Florø blå Askvoll/Holmedal  1-4      
49 2 G11 Florø hvit Stryn hvit  4-1      
50 3 G11 Florø rød TMFK blå  0-5      
51 15:42 1 G11 TMFK hvit Stryn svart  2-8      
52 2 G11 Florø svart Skavøypoll  3-2      
53 3 G11 Florø brun Stadlandet  3-2      
54 16:00 1 G11 Heia Stryn rød  2-7      
55 2 G10 Stryn hvit Florø  2-2      
56 3 G10 Sogndal svart TMFK  5-1      
57 16:18 1 G10 Sogndal hvit Skavøypoll  1-1      
58 2 G10 Jølster Stryn rød  2-3      
59 3 G11 Florø blå Stryn svart  0-7      
60 16:36 1 G11 Florø hvit Stryn rød  3-0      
61 2 G11 Florø rød Stryn kvit  3-9      
62 3 G11 TMFK blå Askvoll/Holmedal  10-0      
63 16:54 1 G11 Florø svart Stadlandet  2-3      
64 2 G11 Florø brun Heia  5-4      
65 3 G11 TMFK hvit Skavøypoll  5-5      
66 17:12 1 G10 TMFK Jølster  8-3      
67 2 G10 Florø  Skavøypoll  1-1      
68 3 G10 Sogndal hvit Stryn hvit  7-5      
  17:30 Premieutdeling G11 og G10      
69 17:48 1 G10 Sogndal svart Stryn rød  5-4      
70 2 G11 Florø hvit TMFK blå  5-8      
71 3 G11 Stryn svart Askvoll/Holmedal  7-2      
72 18:06 1 G11 Florø blå TMFK hvit  2-5      
73 2 G11 Florø svart Heia  6-3      
74 3 G11 Florø brun Stryn hvit  4-5      
75 18:24 1 G10 Sogndal svart Stryn hvit  9-2      
76 2 G11 Stryn rød Stadlandet  3-4      
77 3 G11 Florø rød Skavøypoll  3-3      
78 18:42 1 G10 TMFK Sogndal hvit  3-8      
79 2 G10 Skavøypoll Stryn rød  2-3      
80 3 G10 Florø Jølster  2-3