tmfotball.no

Vi oppdaterer fortløpende med kampresultater fra første dag av Sparebanken Vest Cup 2018.Gutter 15, Jenter 15 og Jenter 13 skal i aksjon i Nordfjordhallen lørdag.

 

 

# Kampstart Bane Klasse Gruppe Hjemmelag Bortelag Resultat
1 11:00 1 J15 A TMFK1 Blindheim2 1-3
2 2 J15 A Hornindal1 Stryn 1-3
3 3 J15 B TMFK2 Årdalstangen 1-0
4 11:18 1 J15 B Blindheim1 Hornindal2 4-1
5 3 G15 A Florø1 Førde2 4-6
6 11:36 1 G15 A Blindheim Skavøypoll 2-2
7 3 G15 B TMFK Florø2 2-3
8 11:54 1 J15 A TMFK1 Hornindal1 1-1
9 2 J15 A Blindheim2 Stryn 0-4
10 3 J15 B Blindheim1 TMFK2 10-0
11 12:12 1 J15 B Hornindal2 Årdalstangen 2-1
12 3 G15 A Florø1 Blindheim 2-1
13 12:30 1 G15 A Førde2 Skavøypoll 6-1
14 3 G15 B Førde1 TMFK 4-5
15 12:48 1 J15 A Stryn TMFK1 4-0
16 3 J15 A Hornindal1 Blindheim2 1-2
17 13:06 1 J15 B Årdalstangen Blindheim1 0-7
18 3 J15 B TMFK2 Hornindal2 0-4
19 13:24 1 G15 A Skavøypoll Florø1 2-0
20 2 G15 A Blindheim Førde2 4-4
21 3 G15 B Florø2 Førde1 7-1
22 13:42 1 J15 A-sluttspill - semi Stryn Hornindal2 8-0
23 2 J15 C-sluttspill - finale TMFK 1 Årdalstangen 1-2 e.str.
24 3 J15 A-sluttspill - semi Blindheim1 Blindheim2 7-1
25 14:00 1 G15 B-sluttspill - serie Førde1 Florø1 4-1
26 3 J15 B-sluttspill - finale Hornindal1 TMFK2 2-4
27 14:18 1 G15 A-sluttspill - semi Førde2 TMFK 2-5
28 3 G15 A-sluttspill - semi Florø2 Skavøypoll 12-0
29 14:36 1 J15 A-sluttspill - finale Stryn Blindheim1 3-4 e.str.
30 2 G13 A Florø2 Hødd 3-5
31 3 G15 B-sluttspill - serie Blindheim Førde1 1-3
32 14:54 1 G15 A-sluttspill - bronse Førde2 Skavøypoll 4-2
33 2 G13 A Skavøypoll1 Eid2 0-7
34 3 G15 A-sluttspill - finale TMFK Florø2 4-3 e.str.
35 15:12 1 G15 B-sluttspill - serie Florø1 Blindheim 3-3
36 2 G13 B Blindheim1 TMFK2 7-0
37 3 G13 B Skavøypoll2 Stryn1 2-4
38 15:30 1 G13 C Stryn2 Florø1 2-7
39 2 G13 C Selje Blindheim2 3-1
40 3 G13 D TMFK1 Florø3 5-3
41 15:48 1 G13 D Gaular Eid1 9-2
42 2 G13 A Florø2 Skavøypoll1 3-1
43 3 G13 A Hødd Eid2 7-0
44 16:06 1 G13 B Blindheim1 Skavøypoll2 2-1
45 2 G13 B TMFK2 Stryn1 1-13
46 3 G13 C Stryn2 Selje 1-1
47 16:24 1 G13 C Florø1 Blindheim2 1-3
48 2 G13 D TMFK1 Gaular 2-4
49 3 G13 D Florø3 Eid1 5-2
50 16:42 1 G13 A Eid2 Florø2 2-2
51 2 G13 A Skavøypoll1 Hødd 0-10
52 3 G13 B Stryn1 Blindheim1 6-3
53 17:00 1 G13 B Skavøypoll2 TMFK2 4-2
54 2 G13 C Blindheim2 Stryn2 3-2
55 3 G13 C Selje Florø1 2-4
56 17:18 1 G13 D Eid1 TMFK1 3-3
57 3 G13 D Gaular Florø3 4-0
  17:36    
58 17:54 1 G13 A-sluttspill - kvart Hødd Blindheim1 5-3
59 2 G13 A-sluttspill - kvart Stryn1 Eid2 6-2
60 3 G13 A-sluttspill - kvart Gaular Florø1 9-3
61 18:12 1 G13 A-sluttspill - kvart Blindheim2 TMFK1 1-2
62 2 G13 B-sluttspill - semi Florø2 Skavøypoll2 1-4
63 3 G13 B-sluttspill - semi Selje Florø3 3-2 e. str.
64 18:30 1 G13 C-sluttspill - semi Skavøypoll1 TMFK2 3-1
65 3 G13 C-sluttspill - semi Stryn2 Eid1 1-5
66 18:48 1 G13 A-sluttspill - semi Hødd TMFK1 5-1
67 3 G13 A-sluttspill - semi Stryn1 Gaular 2-4
68 19:06 1 G13 B-sluttspill - finale Skavøypoll2 Selje 6-2
69 3 G13 C-sluttspill - finale Skavøypoll1 Eid1 3-1
70 19:24 1 G13 A-sluttspill - finale Hødd Gaular 5-1