tmfotball.no

Vi oppdaterer fortløpende med kampresultater fra andre dag av Sparebanken Vest Cup 2018.Gutter 16/17, Jenter 16/17, Gutter 14, Jenter 14 og Jenter 13 skal i aksjon i Nordfjordhallen søndag.

 

# Kampstart Bane Klasse Gruppe Hjemmelag Bortelag Resultat
1 10:00 1 J16/17 A TMFK Selje2 3-2
2 2 J14 A TMFK1 Selje2 2-3 
3 3 J14 B TMFK2 Selje1 3-2 
4 10:18 1 J16/17 B Stryn Selje1 2-3
5 2 G14 A Florø1 Førde2 3-4 
6 3 G14 A Skavøypoll Hødd 1-5
7 10:36 1 G14 B Selje Førde1 0-9
8 2 J14 A Loen/Vikane TMFK1 2-1 
9 3 G14 C TMFK Florø2 1-2 
10 10:54 1 G14 B Blindheim1 Florø3 3-3
11 2 G14 C Blindheim2 Stryn 0-5
12 3 G14 A Florø1 Skavøypoll 1-5
13 11:12 1 J16/17 A Årdalstangen Blindheim 0-10
14 2 J14 A Selje2 Loen/Vikane 0-0 
15 3 J14 B Blindheim TMFK2 5-1 
16 11:30 1 J16/17 B Leirgulen Stryn 0-1
17 2 G14 A Førde2 Hødd 3-7 
18 3 G14 B Blindheim1 Selje 7-5 
19 11:48 1 J14 B Selje1 Blindheim 1-8
20 2 J16/17 A TMFK Årdalstangen 6-1 
21 3 J16/17 A Selje2 Blindheim 0-3 
22 12:06 1 G14 B Florø3 Førde1 1-6
23 2 G14 C TMFK Blindheim2 1-2 
24 3 J16/17 B Selje1 Leirgulen 1-1 
25 12:24 1 J14 B - serie TMFK2 TMFK1 2-1
26 2 G14 A Hødd Florø1 9-3 
27 3 G14 C Florø2 Stryn 0-7
28 12:42 1 J14 A - serie Selje2 Loen/Vikane 2-2
29 2 G14 A Skavøypoll Førde2 6-3 
30 3 G14 B Førde1 Blindheim1 3-1 
31 13:00 1 J16/17 A Blindheim TMFK 4-2 
32 2 J16/17 A Selje2 Årdalstangen 4-0 
33 3 G14 B Selje Florø3 4-6 
34 13:18 1 G14 C Stryn TMFK 7-0
35 2 G14 C Blindheim2 Florø2 5-9 
36 3 J14 B - serie TMFK1 Selje1 3-1 
37 13:36 1 J14 A - serie Loen/Vikane Blindheim 1-8 
38 2 J16/17 A - semi Blindheim Stryn 6-0 
39 3 J16/17 A - semi Selje1 TMFK 2-1 
40 13:54 1 J16/17 B - serie Leirgulen Selje2 1-1 
41 2 G14 C - semi Blindheim2 Selje 4-6 
42 3 G14 C - semi Florø1 TMFK 4-1 
43 14:12 1 J14 A - serie Selje2 Blindheim 1-8 
44 3 J14 B - serie Selje1 TMFK2 0-0 
45 14:30 1 G14 B - semi Florø2 Florø3 4-3 
46 2 G14 B - semi Blindheim1 Førde2 1-5 
47 3 J16/17 B - serie Årdalstangen Leirgulen 2-1 
48 14:48 1 G14 A - semi Hødd Stryn  7-6 e.str.
49 2 G14 A - semi Førde1 Skavøypoll 7-5 
50 3 J16/17 A - bronse Stryn TMFK 2-1 e.str. 
51 15:06 1 J16/17 B - serie Selje2 Årdalstangen 3-0 (walkover) 
52 2 G14 C - finale Selje Florø1 5-3 
53 3 J16/17 A - finale Blindheim Selje1 7-3 
54 15:24 1 G14 B - finale Florø2 Førde2  2-4
55 2 J13 A TMFK1 Stryn2 4-2 
56 3 J13 A Loen/Vikane Hafslo 0-4 
57 15:42 1 G14 A - finale Hødd Førde1 2-4 
58 2 J13 B TMFK2 Stryn1 0-4 
59 3 J13 B Blindheim Heia 5-0 
60 16:00 1 G16/17 A TMFK1 Blindheim2  0-0
61 2 G16/17 A Skavøypoll Eid1 2-1 
62 3 G16/17 B TMFK2 Blindheim1 3-1 
63 16:18 1 G16/17 B Florø Eid2  2-1
64 2 J13 A TMFK1 Loen/Vikane 2-3 
65 3 J13 A Stryn2 Hafslo 1-0 
66 16:36 1 J13 B TMFK2 Blindheim  0-7
67 2 J13 B Stryn1 Heia 5-0 
68 3 G16/17 A TMFK1 Skavøypoll 2-7 
69 16:54 1 G16/17 A Blindheim2 Eid1  5-4
70 2 G16/17 B TMFK2 Florø 3-5 
71 3 G16/17 B Blindheim1 Eid2 2-2 
72 17:12 1 J13 A Hafslo TMFK1  4-0
73 2 J13 A Loen/Vikane Stryn2 4-3 
74 3 J13 B Heia TMFK2  1-3
75 17:30 1 J13 B Blindheim Stryn1  3-4
76 2 G16/17 A Eid1 TMFK1 4-4 
77 3 G16/17 A Skavøypoll Blindheim2 2-2 
78 17:48 1 G16/17 B Eid2 TMFK2  2-5
79 3 G16/17 B Florø Blindheim1 2-4 
80 18:06 1 J13 A - semi Hafslo Blindheim  4-3
81 2 J13 A - semi Stryn1 Loen/Vikane 8-1 
82 3 J13 C - finale TMFK1 Heia  5-2
83 18:24 1 G16/17 A - semi Skavøypoll Florø 3-2 
84 2 J13 B - finale Stryn2 TMFK2 2-2*  
85 3 G16/17 A - semi TMFK2 Blindheim2 6-1 
86 18:42 1 G16/17 B - finale TMFK1 Blindheim1  5-3
87 2 G16/17 C - finale Eid1 Eid2  6-3
88 3 J13 A - finale Hafslo Stryn1  0-4
89 19:00 1 G16/17 A - finale Skavøypoll TMFK2 3-1 
               
Forklaring      
* I semifinalene i G14 B-sluttspillet vil nest beste toer og svakeste toer møte den av beste treer og nest beste treer som de ikke møtte i gruppespillet.

Se resultater fra kampene lørdag her.